Ankara Sosis Balon ve Balon Katlama

Ankara Sosis Balon ve Balon Katlama

Sosis balon ve balon katlama, palyaçolarımız ve diğer animatörlerimiz tarafından çocuklara yönelik düzenlediğimiz bir animasyon aktivitesidir. Animatörlerimiz çocuklarla birlikte çeşitli şekillerde sosis balonlar yaparlar. Çiçek, böcek, kılıç, köpek gibi çeşitli şekillerin yapıldığı sosis balonlarla balon katlama, eğlendirici olduğu gibi aynı zamanda öğretici ve geliştirici bir aktivitedir. Doğum günü organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi eğlence organizasyonlarınızda sosis baloncu temini hizmeti veriyoruz. Palyaço veya kostümlü karakter gibi profesyonel animatörlerimizle birlikte çocuk davetlilerinize balon katlamayı öğretiyoruz.

 

Sosis Balon ve Sosis Balon Katlama Aktivitesi Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilebilir?

Sosis balonlar ve sosis balon katlama aktivitesi çoğunlukla çocuk doğum günü organizasyonlarında tercih edilir.Yumurcak Abi firması olarak, doğum günü organizasyonlarınızda eğitimli ve deneyimli palyaçolar ve kostümlü karakterler görevlendiriyoruz. Doğum günü animatörlerimiz çantalarında organizasyonda kullanacakları aktivite ekipmanları ve çeşitli oyuncaklar bulunduruyor. Çuval, halat ve çeşitli oyuncakların yanında sosis balonlar, balon kompresör ve pompası, yüz boyaları da bir doğum günü animatörünün olmazsa olmaz ekipmanlarından.

AVM etkinliklerinde de sosis baloncu ve balon katlama hizmetimizden yararlanabilir, çocuklara keyifli bir atölye çalışması sunabilirsiniz.

Özel gün ve hafta etkinliklerinde balon katlama standı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi özel günlerde belediye etkinlikleri veya okul etkinlikleri olarak sosis baloncu aktivitesi eğlenceli bir aktivite olacaktır.

Açılış organizasyonlarında, açılışa olan ilgiyi artırmak ve çocuk davetlilerinize eğlenceli bir aktivite sunmak için balon katlama standları kurabilirsiniz. Profesyonel palyaço ve kostümlü karakterlerimiz renkli ve eğlenceli figürlerle çocuklara balon katlama eğitimi vereceklerdir.

Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu gibi etkinlikler ve daha fazlası için, firmamızdan sosis balon hizmeti alabilirsiniz. Sosis baloncu rezervasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Ankara Palyaço Servisi

Özel olarak eğitilmiş animatörlerimizle doğum günü , açılış ,

Ankara Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonu, Yumurcak Abi'nin profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipman

Ankara Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu, her yaş grubu için var olan etkinliklerimizle

Ankara Sosis Balon ve Balon Katlama

Sosis balon ve balon katlama, palyaçolarımız ve diğer animatörlerimiz tarafı

Yorumlar