Ankara Palyaço Servisi

Ankara Palyaço Servisi

Özel olarak eğitilmiş animatörlerimizle doğum günü , açılış , şenlik, mezuniyet organizasyonları ve AVM etkinlikleri için palyaço animasyonları hizmetimiz mevcuttur. Kostümlerimiz çeşitlilik göstermekte olup kalitelidir. Yumurcak Abi firması olarak, Ankara ve yakın çevresinde palyaço servisi ve palyaço temini hizmeti veriyoruz. Doğum günü organizasyonlarında, profesyonel animatör palyaçomuz, yüz boyama etkinlikleri, sosis balon yapımı, mini kulüp dansları, halat çekme ve çuval yarışı oyunu gibi çeşitli oyunlarla çocuklarla hem eğitici öğretici vakit geçirir, hem de eğlendirir.


Palyaço Servisi ve Palyaço Temini Hizmeti Nedir?

Palyaço, renkli kostümleri ve ilgi çekici aksesuarları, sevimli makyajı ve enerjik dansları ve aktiviteleriyle yediden yetmişe herkesi eğlendiren bir animatördür. Palyaço temini hizmeti ile doğum günü organizasyonu ve açılış organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarınızda, profesyonel animatörler görevlendiriyoruz.

Palyaço ile hediye servisi hizmeti ile de sevdiklerinize sıra dışı bir hediye servisi sunuyoruz. Sevdiklerinizin özel günlerinde uçan balon ve hediye servisi yapıyoruz.


 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Ankara Kostümlü Karakterler

Kostümlü karakterler, çizgi film karakterlerinin ve masal kahramanların

Ankara Şenlik Organizasyonu

Şenlik organizasyonu, üniversitelerin ve kurumların şenlik kutlamalarında Yumurcak

Ankara Hacivat Karagöz Gösterisi

Hacivat Karagöz gösterisi geleneksel kültürümüzün y&u

Ankara Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet organizasyonu, Yumurcak Abi'nin profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipman

Yorumlar