Ankara Kostümlü Karakterler

Ankara Kostümlü Karakterler

Kostümlü karakterler, çizgi film karakterlerinin ve masal kahramanların profesyonel animatörlerce canlandırılmasıdır. Karakter kostümlerini giyen animatörlerimiz, eğlence organizasyonlarında animasyon gösterileri yaparak çeşitli etkinlikler gerçekleştirirler.

 

Spiderman,Batman, Superman, Ironman,Cinderalla, Pamuk Prenses, Elsa, Anna, Tinkerbell, Korsan, Mickey Mouse, Minnie Mouse gibi çizgi film ve masal karakterleri ve daha fazlasına organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Animasyon alanında özel olarak eğitilmiş ekibimizle birlikte her türlü eğlence organizasyonunuzu renklendiriyoruz, keyifli aktiviteler düzenliyoruz. Ayrıca kostümlü karakterlerimizle reklam ve tanıtım hizmeti de veriyoruz.

Animasyon ve organizasyon alanında profesyonel ve kaliteli hizmet veren bir firmayız. Yaratıcı, organizasyon yeteneğine sahip, iletişim becerileri kuvvetli ve enerjik bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Organizasyonlarınızı daha etkili kılmak, davetlilerinize renkli bir gösteri sunmak ve reklam tanıtım aktivitelerinizi gerçekleştirmek amacıyla kostümlü karakterler hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Kostümlü Karakterler Ne Yapar?

Kostümlü karakterler, profesyonel animasyon ekibi tarafından canlandırılır.

  • Çocuklarla yüz boyama aktiviteleri yaparlar. 1 yaş grubu ve üzeri çocuklarla birlikte, özel yüz boyama kalemleri ve boyalarıyla, çocukların hayal güçlerini çocukların yüzlerine resmederler. Profesyonel animatörlerimizce miniklerimiz, kimi zaman çizgi film kahramanı kimi zaman da Disneyland karakteri olarak karşımıza çıkar.
  • Çocuklarla sosis balon katlama aktiviteleri gerçekleştirirler. Rengarenk sosis balonlarla çiçek, kılıç, şapka, köpek ve çeşitli hayvan figürleri yaparlar.
  • Çocuklarla mini kulüp dansları yaparlar. Her yaş grubu çocuklara dans figürlerini öğretirler.
  • Her yaş grubuna uygun animasyon oyunları ve yarışmalar düzenlerler. Çocuklara halat çekme, çuval yarışı, sandalye kapmaca gibi oyunlar oynatırlar. Yetişkinlerin katılımcı olduğu organizasyonlarda kovaya su taşıma, kırkayak, hamster, makyaj güzeli, halat çekme gibi oyunlar ve yarışmalar düzenlerler.
  • Açılış, reklam ve tanıtım etkinliklerinde dans ederler ve davetlilerin ilgisini organizasyona çekerler.
  • El ilanı ve broşür dağıtımı yaparlar.
  • Temalı parti organizasyonlarına katılırlar.
  • Şişme oyun parkuru ve şişme oyuncakların olduğu etkinliklerde, çocukların ve yetişkinlerin güvenliğinden sorumlu olurlar, oyun ve oyuncak hakkında bilgi verirler, oyunu yönetirler.

Öne Çıkarılanlar

Ankara Palyaço Servisi

Özel olarak eğitilmiş animatörlerimizle doğum günü , açılış ,

Ankara Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu, Yumurcak Abi olarak her türlü hizmet ve aktiviteyi dahil

Ankara Sosis Balon ve Balon Katlama

Sosis balon ve balon katlama, palyaçolarımız ve diğer animatörlerimiz tarafı

Ankara Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu, her yaş grubu için var olan etkinliklerimizle

Yorumlar